Informacje prasowe

"Najnowocześniejsze rozwiązania" - Świat poligrafii 05/2009

 

Goście odwiedzający targowe stoisko firm PIK Serwis i ESC, mieli okazję do zapoznania się z najnowyszmi produktami obu wystawców. Zaprezentowano m.in.:

  • automat sitodrukowy High Press S;
  • uniwersalny tunel EPS System 1050;
  • automatyczny odbierak ST 1000;
  • półautomat sitodrukowy ESC ATMA 80P....

Czytaj całość ->

 

"Zaufanie klientów to podstawa" - Świat poligrafii 12/2008

 

W obecnych warunkach rynkowych - wobec stałego wzzorstu wymagań klientów - sprzedaż maszyn jest trudniejsza niż przed kilku czy kilkunastu laty. Do odniesienia sukcesu nie wystarczy już proste pośrednictwo i akceptowalna dla kupującego marża. Liczy się umiejętność doradzenia użytkownikowi, jak najlepiej wykorzystać możliwości tkwiące w zakupionym urządzeniu.

 

Czytaj całość->

 

 

"Uszlachetnianie ze znakiem jakości" - Świat poligrafii 09/2008


Kujawskie Zakłady Poligraficznie Druk-Pak SA zainstalowały niedawno nowoczesny cylindryczny automat sitodrukowy ESC High Press S. Zakup maszyny dostarczonej przez firmę PIK, to element planu zarządu firmy, który dąży do całkowitego zaspokojenia oczekiwań klientów w zakresie produkcji opakowań kartonowych i etykiet.

 

Czytaj całość->

 

 

Świat poligrafii 05/2007

 

Sitodrukowa maszyna cylindryczna ESC-High Press "S", prezentowana na stoisku firmy PIK na targach Poligrafia 2007 zwraca uwagę odwiedzających.

Czytaj całość->

 

 

 

 

 

 

 

"Za nami świadczy klient" - Świat poligrafii 10/2007

 

Firma Kopix istnieje na rynku od 10lat. Renoma, którą zyskała w tym czasie w środowisku drukarzy, to wynik ciężkiej pracy właścicieli, ich gruntownej wiedzy oraz trafnych decyzji inwestycyjnych...

W grudniu 2006r.do Kopix-u trafił nowy automat do sitodruku High Press "S" w formacie B1. -To był prawdziwy strzał w dziesiątkę...

 

Czytaj całość->

 

 

 

"Sitodruk: ciekawy i wymagający" - Świat poligrafii 4/2008

 

Niemiecka firma ESC  zaopatruje zakłady poligraficzne w maszyny sitodrukowe od blisko 60 lat, co czyni ją jedną z najdłużej obecnych na europejskim rynku producentów w tym segmencie urządzeń.  Z jej najnowszą ofertą będą się mogli zapoznać goście targów drupa w Dusseldorfie (19 maja - 11 czerwca 2008).

 

Czytaj całość->