o firmie

Firma PIK rozpoczęła działalność w 2002 roku koncentrując swoje działania na produkcji i dystrybucji maszyn sitodrukowych.

Zdobyte przez wiele lat doświadczenie przy prowadzeniu drugiej firmy zajmującej się uszlachetnianiem pozwoliło na zdobycie bogatego doświadczenia umożliwiającego dobór odpowiednich maszyn, doradztwo klientowi jak i ciągły rozwój produkowanych maszyn i wprowadzanie kolejnych innowacji.

W swojej działalności skupiamy się na dostarczaniu produktów najwyższej jakości, zapewniających klientom długotrwałe i bezawaryjne działanie, gwarantujące szybki zwrot środków zainwestowanych w zakup.

Zdobyte przez wiele lat doświadczenie pozwoliło rozszerzyć działalność poza produkcję standardowych i seryjnych urządzeń i dostosowanie się do indywidualnych i specyficznych zapotrzebowań klientów. Jesteśmy w stanie zarówno dopasować nasze standardowe produkty do wymagań klienta, jak i stworzyć od podstaw (od projektu po gotową maszynę) aplikację rozwiązującą nawet najbardziej nietypowe zagadnienia i problemy. Indywidualne i elastyczne podejście do klienta jest istotną częścią naszej działalności.